حریم خصوصی

فروشگاه اینترنتی نوزده بر حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران خود تاکید ویژه‌ای دارد. شما به عنوان یکی از اعضای خانواده نوزده برای ایجاد حساب کاربری، خرید، ثبت نظر و دیگر امکانات وبسایت، اطلاعاتی نظیر شماره تلفن و ایمیل و آدرس را وارد خواهید کرد که تنها برای ارائه‌ی خدمات مطمئن و بدون نقص کاربرد دارند و نزد ما محفوظ خواهند ماند. همچنین آدرس  ایمیل  و تلفن‌هایی که شما در پروفایل خود ثبت می‌کنید به منزله مورد تایید بودن صحت آنهاست و تنها  آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی شماست، از این رو تمام مکاتبات و پاسخ‌های وبسایت نوزده از طریق آنها صورت می‌گیرد.

کاربران می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و فروشگاه اینترنتی نوزده تنها برای ارسال همان سفارش، از این اطلاعات استفاده خواهد کرد. همچنین فروشگاه اینترنتی نوزده برای ارتباط با مشتریان و همچنین بهینه سازی محتوای وبسایت از اطلاعات درج شده توسط کاربران استفاده می‌کند و ممکن است برای اطلاع رسانی رویدادها و اخبار، برای اعضای وبسایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه نوزده را در پروفایل خود لغو کنند.

عبور بر عهده کاربران است و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن را برای شخص دیگری فاش کنند. فروشگاه اینترنتی نوزده هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم قانونی مجبور باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.

فروشگاه اینترنتی نوزده همانند سایر وبسایت‌ها برای افزایش سرعت مشاهده و تحلیل سلایق کاربران از کوکی‌ها استفاده می‌کند، اما پروتکل، سرور و لایه‌های امنیتی و روش‌های مناسب مدیریت داده‌ها اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌های غیر قانونی جلوگیری می‌کند و برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه‌ی خریدی امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد.

توجه داشته باشید که کلیه محتویات و تصاویر موجود در وبسایت نوزده شامل قانون حق تکثیر شده و تنها به فروشگاه اینترنتی نوزده تعلق دارد. در صورت وجود هرگونه سوال، می توانید با هر یک از روشهای مندرج در وبسایت و البته از طریق شبکه های اجتماعی نوزده جهت ارتباط با ما استفاده نمایید.